KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13524370
nr 1352 4370
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Akvareller, 4 st, Stadsmotiv. Signerade. Motivet: 19x24 - 23x28 ca
Utrop:
800 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:28:31
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson